به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۲ | ۹۳ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۱۸ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۲۸ | ۷۷ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۸۵ | ۷۳ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۲۳ | ۷۷ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۰ | ۸۴ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۳۵۲ | ۸۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۱۰ | ۴۴ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۷۷ | ۷۰ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۱۰۰ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۱ | ۹۵ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۴۶ | ۹۵ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۴۱ | ۸۱ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۶۸ | ۷۴ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۷ | ۸۰ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۴۴ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۳۶۴ | ۸۱ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۱۶۶ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۳ | ۷۹ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۷۱ | ۵۴ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۱۶ | ۷۷ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۲ | ۷۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۶۶ | ۹۳ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۶۰ | ۸۷ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۲ | ۶۰ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۴۰ | ۷۸ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۰ | ۱۰۹ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۹ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۷۰ | ۷۷ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۹۷ | ۷۸ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۳۱ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۴ | ۷۵ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۳ | ۷۵ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۷ | ۸۷ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۹۲ | ۷۱ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۳ | ۷۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۳ | ۸۰ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۰۵ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۰ | ۹۴ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۴۸ | ۷۵ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۰۷ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۲ | ۸۲ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۶۳ | ۸۳ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۳ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۱۰ | ۸۰ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۱۶ | ۷۷ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۱۲ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۴ | ۸۵ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۲۸ | ۹۹ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | نیمه سنگین | ۵۷ | ۵۱ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۷ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۳ | ۶۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۷ | ۸۸ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۳۰۶ | ۸۶ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۳ | ۷۲ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۲۳ | ۸۴ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۴۰ | ۷۱ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۲۲ | ۸۸ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۳۶ | ۷۵ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۴۸ | ۸۷ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۱۱ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۰۴ | ۸۹ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۲۸۱ | ۸۷ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۲ | ۹۷ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۲۷۸ | ۸۹ |
۶۸ | تهران | آزادراه کرج وردآورد - تهران | |||
۶۹ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۴۷ | ۸۴ |
۷۰ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۵۵ | ۸۳ |
۷۱ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۰۶۵ | ۱۰۵ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۹۶۱ | ۱۱۷ |
۷۳ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۵۰ | ۹۴ |
۷۴ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۰ | ۸۷ |
۷۵ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۷ | ۶۱ |
۷۶ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۵ | ۶۲ |
۷۷ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۵۳ | ۵۱ |
۷۸ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۷ | ۴۷ |
۷۹ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۱ | ۴۵ |
۸۰ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۳ | ۴۵ |
۸۱ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۰ | ۹۳ |
۸۲ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۳۱ | ۱۰۰ |
۸۳ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۹ | ۵۹ |
۸۴ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۷۶ | ۷۷ |
۸۵ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۴۷ | ۸۹ |
نظر شما